Facebook

Całkowicie nowy sprzęt do depilacji laserowej (LightSheer Desire) gwarantuje 100% skuteczność i zdecydowanie lepszy efekt niż wysłużone lasery w innych studiach. Z okazji otwarcia naszego salonu w Gdyni oferujemy Państwu niespotykanie niskie ceny w celu poznania zalet i skuteczności naszego profesjonalnego urządzenia na tle konkurencji.

10% rabatu dla studentów

Pokaż legitymację studencką i ciesz się zniżkami w naszym studio!

Gładkie Środy - 10% taniej

Promocja nie łączy się z innymi.

Poleć nas

Czy wiesz, że… W Studio Laser już teraz możesz skorzystać z atrakcyjnej promocji? Razem raźniej, dlatego polecaj nas swoim znajomym i zyskajcie wspólnie zniżki na zabieg depilacji laserowej LightSheer Desire.

 • dla poleconej przez Ciebie osoby 20% RABATU na dowolny zabieg depilacji laserowej
 • dla Ciebie RABAT 30% na dowolny zabieg depilacji laserowej

Taka okazja nie zdarza się dwa razy, dlatego skorzystaj już teraz!

Warunki oferty Poleć Nas: 
osoba polecająca to osoba, która korzystała już z usług Studio Laser. Osoba polecana, osoba, która nie korzystała jeszcze z usług salonu. Osoba polecana otrzymuje 20% rabatu na jeden dowolny zabieg depilacji laserowej a osoba polecana otrzymuje rabat 30% na dowolny zabieg!  Rabat nie łączy się z innym promocjami, nie obejmuje zakupu pakietu depilacji ani depilacji całego ciała. Rabat można wykorzystać bezterminowo. 

DEPILACJA LASEROWA – CZYLI MNIEJ ZA WIĘCEJ!

Więcej za mniej? Teraz to możliwe! Specjalnie dla naszych klientek przygotowaliśmy pakiety zabiegów depilacji laserowej LightSheer Desire, dzięki którym możecie zyskać nie tylko satysfakcję z efektów, ale także korzystną cenę za zabieg.

 • Pachy i bikini - 299 zł
 • Pachy i łydki - 299 zł
 • Całe nogi i bikini - 499 zł
 • Całe nogi, bikini i pachy - 599 zł

Dopasuj zabiegi do swoich potrzeb i ciesz się komfortem każdego dnia. Promocja trwa do odwołania i nie łączy się z innymi promocjami.

Voucher

Nie trać czasu na szukanie prezentów w zatłoczonych galeriach handlowych... przyjdź do nas po voucher prezentowy - to najlepszy, niepowtarzalny prezent, którego nie kupisz w żadnym sklepie... (a zaoszczędzony czas możesz wykorzystać na zabieg w naszym salonie ;))
Voucher jest wypisywany imiennie i może obejmować dowolny zabieg z oferty lub może być wypisany na konkretną kwotę, a obdarowana osoba sama wybierze zabiegi, z których chciałaby skorzystać.

Obdarowany zobowiązany jest do wcześniejszej rezerwacji dogodnego terminu wizyty pod nr telefonu właściwym dla placówki, bądź osobiście w Studio Laser. Podczas rezerwacji prosimy o poinformowanie nas o fakcie posiadania vouchera oraz o podanie nazwiska Obdarowanego.

 • należy okazać przed skorzystaniem z zabiegu,
 • ważny jest przez 6 miesięcy od momentu jego nabycia,
 • nie podlega zwrotowi, ani wymianie na gotówkę,
 • nie łączy się z innymi promocjami i rabatami dostępnymi w Studio Laser.
 • w przypadku, gdy wartość zabiegu jest niższa niż wartość vouchera, Studio Laser nie jest zobowiązana do zwrotu różnicy wartości,
 • w przypadku, gdy wartość zabiegu przekroczy wartość vouchera, Obdarowany dopłaca różnicę,
 • voucher może zostać zrealizowany podczas kilku wizyt w Studio Laser,
 • Studio Laser nie ponosi odpowiedzialności za zgubienie lub zniszczenie vouchera.

Pakiet Open

Promocja uprawnia do zakupu Pakietu Open, którego cena wynosi 6999 zł.
Pakiet Open upoważnia do korzystania z nielimitowanej liczby zabiegów depilacji laserowej LightSheer Desire na wszystkie wybrane przez Klienta części ciała przez cały rok od daty zakupu. Klientom nie przysługuje prawo do otrzymania ekwiwalentu pieniężnego w zamian za niewykorzystane zabiegi.

Studio Laser nie ponosi odpowiedzialności za niedopuszczenie Klienta do wykonania zabiegu depilacji laserowej, w przypadku stwierdzenia przez Kosmetologów zatrudnionych w Studio Laser ewidentnych przeciwwskazań do poddania Klienta takiemu zabiegowi. O przeciwwskazaniach Klient został poinformowany podczas konsultacji.
W celu wykonania zabiegu zaleca się dokonanie uprzednio telefonicznej lub mailowej rezerwacji.